Tulokset 11.12.2016 1-tason estekilpailut

11.12.2016

1-TASON ESTEKILPAILUT 11.12.2016

Luokka 1 - Este Ristikkoluokka, arv. A.1.0, avoin kaikille
2 ilmoittautuminen, 2 lähtöä
Pj. tuomari: Anna-Maija Melkkilä
Kilpailunjohtaja: Eeva-Maria Niemi
Estetuomari: Anna-Maija Melkkilä

 

SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika

 

1Iida HietanenDreamlike Dragon  
 Melkkilän Ratsastajat ry 0 
1Helmiina LoikkanenNivera EE ox  
 Melkkilän Ratsastajat ryMobil SU ox STS - Vopros SU ox0 

 

ylös


Luokka 2 - Este 40/50cm, arv A.1.0, avoin kaikille
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä
Pj. tuomari: Anna-Maija Melkkilä
Kilpailunjohtaja: Eeva-Maria Niemi
Estetuomari: Anna-Maija Melkkilä

 

SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Iida HelinTebora  
 Melkkilän Ratsastajat ry 043,35
1Helmiina LoikkanenNivera EE ox  
 Melkkilän Ratsastajat ryMobil SU ox STS - Vopros SU ox044,47
1Aura LeikkonenTummakukka  
 Melkkilän Ratsastajat ryTurtuma - Jalo042,72
1Iida HietanenPedro  
 Melkkilän Ratsastajat ry 042,72
1Lotta SaarinenNummen Ilmari  
 Melkkilän Ratsastajat ryJuter KL 30 RUSS - Quito044,69

 

ylös


Luokka 3 - Este 60/70cm, arv A.2.0, avoin kaikille Kategoria 1 + H
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Anna-Maija Melkkilä
Kilpailunjohtaja: Eeva-Maria Niemi
Estetuomari: Anna-Maija Melkkilä

 

SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 SeuraSukuVirheAika
1Aurora AarikkaBeauty VI  
 Melkkilän Ratsastajat ryTuntematon Ori040,12
2Jerita HietarinneDandy III  
 Melkkilän Ratsastajat ryTuntematon Ori041,69

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3Meeri LaineBeauty VI  
 Melkkilän Ratsastajat ryTuntematon Ori042,69
4Emmi LehtinenPepileevi  
 Melkkilän Ratsastajat ryViesker - Vilkas044,66
5Aada PoutanenTummakukka  
 Melkkilän Ratsastajat ryTurtuma - Jalo045,03
6Ada TallqvistPepileevi  
 Melkkilän Ratsastajat ryViesker - Vilkas046,28
7Iida HietanenPedro  
 Melkkilän Ratsastajat ry 442,78

 

ylös


Luokka 4 - Este 80/90cm (valitse korkeus), arv 367.1 (A2/A2), avoin kaikille Kategoria 1 + H
4 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Anna-Maija Melkkilä
Kilpailunjohtaja: Eeva-Maria Niemi
Estetuomari: Anna-Maija Melkkilä

 

SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 SeuraSukuVirheAikaVirheAika
1Lotta AaltonenMienchen   
 Melkkilän Ratsastajat ryMienheer - Wangenheim038,91029,50
2Nea HeinoDandy III   
 Melkkilän Ratsastajat ryTuntematon Ori041,32029,96

 

3Reeta PartanenVida Z   
 Melkkilän Ratsastajat ryVittorio - Lavendel043,08032,16
4Sanni PahtaFaebe vh Merdaalwoud   
 Melkkilän Ratsastajat ry 448,06