Lähtölistat 19.4.2015 1-taso koulu

18.4.2015

LÄHTÖLISTA  Melkkilän Ratsastajat, 1-taso koulu

sunnuntai  19. huhtikuuta 2015, klo  10:00

Huom! Kilpailu ratsastetaan maneesissa. Verryttely ulkokentällä.

Luokka 1 Perusmerkin ratsastuskoe, klo 10.00                

2 lähtöä, ei sijoituksia.

Tuomari C: Outi Laaksonen

1                 Kia Koskinen                 Pepileevi                              Melkkilän Ratsastajat ry             10:00

2                 Iida Hietanen                Caspadia's Made in Harmony Melkkilän Ratsastajat ry

 

Luokka 2 Helppo C:1. 2000, noin klo 10.30

13 lähtöä, 4 Sijoittuu.

Tuomari C: Outi Laaksonen

1                 Lotta Aaltonen                Beauty                                  Melkkilän Ratsastajat ry                10:30

2                 Susanna Korventausta  Tummakukka                        Melkkilän Ratsastajat ry 

3                 Anni Viljanen                  Perran Caramba                  Perniön Ratsastajat ry

4                 Laura Alanen                 Perran Dancing Devil           Perniön Ratsastajat ry

5                 Reeta Partanen             Mienchen                             Melkkilän Ratsastajat ry 

6                 Eeva-Maria Nieminen    Kantri                                   Melkkilän Ratsastajat ry 

Tauko 10 min  11:09

7                 Nita Rautiainen               Perran Miracle              Perniön Ratsastajat ry              11:19         

8                 Martta Teuri                     Lauries Glorie 2582           Melkkilän Ratsastajat ry

9                 Emma Tenhunen           Perran Caramba                 Perniön Ratsastajat ry

10              Mari-Anne Kirjavainen    Karmen III                            Salo Riding Club ry

11              Matilda Justen                Perran Dancing Devil         Perniön Ratsastajat ry

12              Hanna Niemi                  Variini                                   Salo Riding Club ry

13              Katri Kulmala                Pileen Hemmo                     Melkkilän Ratsastajat ry

 

Luokka 3 B-merkin kouluohjelma 2010, noin 12.30

8 lähtöä, 2 Sijoittuu.

Tuomari C: Outi Laaksonen                              

1                 Anna Silen                     Alexia II                               Väst-Nylands Ryttare Rf                12:30

2                 Karoliina Kemilä           Gurija-Gucci                         Melkkilän Ratsastajat ry

3                 Janita Villa                    Sannastina                           Melkkilän Ratsastajat ry

4                 Martta Teuri                   Lauries Glorie 2582             Melkkilän Ratsastajat ry

5                 Susanna Korventausta Tummakukka                       Melkkilän Ratsastajat ry

6                 Lotta Aaltonen               Beauty                                 Melkkilän Ratsastajat ry

7                 Katri Kulmala                Pileen Hemmo                    Melkkilän Ratsastajat ry

8                 Maria Salomaa             Gurija-Gucci                         Melkkilän Ratsastajat ry