Tulokset 1-tason estekilpailut 29.3.2015

29.3.2015

TULOKSET 1-tason estekilpailut sunnuntai  29. maaliskuuta 2015

Pj. tuomari: Maarit Teuri

     

Luokka 1 Estekorkeus 70/80cm arv. 367(A2/A2)

16 lähtöä, 4 Sijoittuu.

Tuomari: Maarit Teuri

 

1       Minna Reponen     Perran Dancing Queen  Perniön Ratsastajat ry      0    0   25,99

2       Anni Viljanen           Perran Dancing Devil      Perniön Ratsastajat ry      0    0   26,93

3       Veera Virta               Perran Morticia                Perniön Ratsastajat ry      0    0   28,13

4       Ida Hiltunen             Munsboro Cecily             Perniön Ratsastajat ry      0    0   28,41      

5       Lotta Aaltonen        Beauty                                 Melkkilän Ratsastajat ry  0    0   29,02

6       Eeva-Maria Niemi  Kantri                                   Melkkilän Ratsastajat ry  0    0   29,86

7       Tiia Nikkanen           Pepileevi                             Melkkilän Ratsastajat ry  0    0   29,90

8       Reeta Partanen      Mienchen                           Melkkilän Ratsastajat ry  0    0   32,09

9       Martta Teuri             Lauries Glorie                    Melkkilän Ratsastajat ry  0    0   32,78

10     Amanda Prykäri      Arioso's Boy                       Kimitoöns Ryttare rf          0    0   35,22

11     Oona Loimulahti     Perran Chakira                  Perniön Ratsastajat ry      0   12  52,94

12     Eve Jensen               Wrams Pandora               Salo Riding club ry              4   38,76  

13      Laura Sevelius        Jasmin Du Rouet              Kimitoöns Ryttare rf          7   40,54

14     Henna Pesonen     Munsboro Cecily             Perniön Ratsastajat ry      Hyl

14     Matilda Justen        Perran Dancing Devil      Perniön Ratsastajat ry      Hyl

14     Petra Forsman        Daina De Diamont           Salo Riding club ry              Hyl

 

Luokka 2 Estekorkeus 90/100cm arv. 367(A2/A2)

9 lähtöä, 3 Sijoittuu.

Tuomari: Maarit Teuri     

                                                            

 1      Micaela Heino            Perran Dancing              Perniön Ratsastajat ry            0   0  24,86

 2      Martta Teuri                Lauries Glorie                 Melkkilän Ratsastajat ry         0   0  30,05

 3      Reeta Partanen         Mienchen                        Melkkilän Ratsastajat ry         0   0  30,55

 4      Ida Tsokkinen             Dalida VM                        Kimitoöns Ryttare rf                0   0  30,79

 5      Katriina Melkkilä        Merassic Firouze          Melkkilän Ratsastajat ry         0   0  33,81

 6      Amanda Prykäri         Arioso's Boy                    Kimitoöns Ryttare rf                4   33,88

 7      Katriina Melkkilä        Merassic Kazembe      Melkkilän Ratsastajat ry         6   44,92

 8      Juha Reponen            Perran Morticia             Perniön Ratsastajat ry            Hyl

 8      Laura Sevelius            Jasmin Du Rouet           Kimitoöns Ryttare rf                Hyl

 

Luokka 3 Ristikko 50 arv. Ihanneaika

11 lähtöä, 3 Sijoittuu.                                

Tuomari: Maarit Teuri     


1       Iida Hietanen              Lähdevainion Salama  Melkkilän Ratsastajat ry         0  37,22

2       Veera Saaristo            Dandy                               Melkkilän Ratsastajat ry         0  37,12

3       Helmiina Loikkanen  Dandy                               Salon Ratsastusseura ry         0  36,76

4       Janina Julin                  Pileen-Hemmo              Melkkilän Ratsastajat ry         0  36,64

5       Jenny Ihalainen         Unna Mahtte                 Kulta-Ahon Ratsastajat ry     0  41,44

6       Siiri Lempiäinen         Tummakukka                 Melkkilän Ratsastajat ry         0  35,40

7       Peppi Nivala                Unna Mahtte                 Salon Ratsastusseura ry         0  42,87

8       Nea Heino                    Beauty                              Melkkilän Ratsastajat ry         1  33,60

9       Aada Tallqvist             Pepileevi                          Melkkiän Ratsastajat ry          11  69,61

10     Aura Leikkonen         Pileen-Hemmo              Melkkilän Ratsastajat ry         Hyl

10     Kia Koskinen               Kantri                                Melkkilän Ratsastajat ry         Hyl

 

Luokka 4 Puomiluokka arv. A.1.0     

3 lähtöä.    

Tuomari: Maarit Teuri

 

1       Miia Moskajärvi         Lähdevainion Salama  Melkkilän Ratsastajat ry         0

1       Pipsa Elo                  Bettina                              Wiurilan Hevosurheilijat ry   0

1       Pekko Elo                     Bettina                              Wiurilan Hevosurheilijat ry   0