Tulokset seurakoulukilpailut 30.3.2014

30.3.2014

TULOKSET sunnuntai  30. maaliskuuta 2014          
           
Luokka 1, Perusmerkin koulukoe          
           
1. Ida Hiltunen Ai.Ka. Luukas Perniön Ratsastajat ry 90 69,231
           
           
           
Luokka 2 Helppo C:1. 2000          
           
22 lähtöä, 6 Sijoittuu.            
           
Tuomari C: Outi Laaksonen            
           
1 Iitu-Olivia Laakkonen Namanjana Aktiivi Ratsastajat ry - Aktiv 151 75,500
           
2 Maria Salomaa Gurija-Gucci Melkkilän Ratsastajat ry 135 67,500
           
3 Janita Villa Sannastina Melkkilän Ratsastajat ry 132,5 66,250
           
4 Martta Teuri Maagia EST Melkkilän Ratsastajat ry 130,5 65,250
           
5 Oona Loimulahti Perran Dancing Devil Perniön Ratsastajat ry 130 65,000
           
6 Eeva-Maria Niemi Imitus Melkkilän Ratsastajat ry 129 64,500
           
6 Suvi Kajanen Naissance Salo Riding Club ry 129 64,500
           
8 Ida Hiltunen Ai.Ka.Luukas Perniön Ratsastajat ry 128 64,000
           
9 Alina Lehti Pepileevi Melkkilän Ratsastajat ry 127,5 63,750
           
10 Jutta Ranta Minette's Memory Ratsastusseura Rusko ry 127 63,500
           
11 Saga Melkkilä Amigo Melkkilän Ratsastajat ry 126,5 63,250
           
12 Kristiina Kallioniemi Pileen Hemmo Melkkilän Ratsastajat ry 126 63,000
           
13. Sofia Laakso Imitus Melkkilän Ratsastajat ry 121,5 60,75
           
14 Minna Hakala Riipilän Tähti Suomenratsut ry 121 60,5
           
15 Reeta Partanen Merata Magnus Melkkilän Ratsastajat ry 120,5 60,250
           
15 Sanni Pahta Gemstone Melkkilän Ratsastajat ry 120,5 60,250
           
17 Lotta Ilola Dandy Melkkilän Ratsastajat ry 120 60,000
           
18 Michaela Pertiö Kobus Billnäsin Ratsastajat ry 118 59,000
           
18 Pilvi Koskinen Beauty Melkkilän Ratsastajat ry 118 59,000
           
20 Michaela Pertiö Broby Max Billnäsin Ratsastajat ry 117,5 58,750
           
21 Reeta Partanen Tummakukka Melkkilän Ratsastajat ry 116,5 58,250
           
22 Suvi Kajanen Hurilo Salo Riding Club ry 94,5 47,250
           
           
Luokka 3 Helppo B, K.N.Special 2009          
           
12 lähtöä, 3 Sijoittuu.            
           
Tuomari C: Outi Laaksonen            
           
1 Iitu-Olivia Laakkonen Namanjana Aktiivi Ratsastajat ry - Aktiv 164 65,600
           
2 Mira Lehtinen Diva Kaarinan Urheiluratsastajat ry 150,5 60,200
           
3 Janita Villa Sannastina Melkkilän Ratsastajat ry 150 60,000
           
4 Aija Suvanto Casper Captain Ratsastusseura MT-Team ry 149,5 59,800
           
5 Maria Salomaa Gurija-Gucci Melkkilän Ratsastajat ry 145 58,000
           
6 Martta Teuri Maagia EST Melkkilän Ratsastajat ry 144,5 57,800
           
7 Oona Loimulahti Perran Dancing Devil Perniön Ratsastajat ry 143,5 57,400
           
8 Emilia Puro Sonjan Siru Salon Ratsastusseura ry 141,5 56,600
           
9 Katriina Koskinen Broby Max Billnäsin Ratsastajat ry 140 56,000
           
10 Pilvi Koskinen Beauty Melkkilän Ratsastajat ry 137,5 55,000
           
10 Susanna Korventausta Tummakukka Melkkilän Ratsastajat ry 137,5 55,000
           
12 Lotta Ilola Dandy Melkkilän Ratsastajat ry 136,5 54,600