Lähtölistat seurakoulukilpailut 30.3.2014

28.3.2014

   LÄHTÖLISTA  sunnuntai  30. maaliskuuta 2014  Klo. 11.00

Luokkien alkamisajat ovat arvioituja aikoja. Verryttelyt tapahtuu kokonaisuudessaan ulkokentällä ja kilpailusuoritukset maneesissa.

Tuomarina Outi Laaksonen

Tervetuloa Kilpailemaan!

 

Luokka 1 Perusmerkin koulukoe, klo 11.00

1. Ida Hiltunen      Ai.Ka. Luukas        Perniön ratsastajat ry        

 

     Luokka 2 Helppo C:1. 2000        klo. 11.15                          

     23 lähtöä, 6 Sijoittuu.                                                                                                                 

      1.  Eeva-Maria Niemi Imitus        Melkkilän Ratsastajat ry                                                         

      2.  Kristiina Kallioniemi Pileen Hemmo  Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

      3.  Iitu-Olivia Laakkonen Namanjana     Aktiivi Ratsastajat ry - Aktiv

                                                             

      4.  Michaela Pertiö Kobus         Billnäsin Ratsastajat ry

                                                             

      5.   Suvi Kajanen    Hurilo        Salo Riding Club ry            

                                                             

      6.   Reeta Partanen  Merata Magnus Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

      7.   Oona Loimulahti Perran Dancing Devil Perniön Ratsastajat ry

                                                             

      8.  Ida Hiltunen    Ai.Ka.Luukas  Perniön Ratsastajat ry

                                                             

      9.  Janita Villa    Sannastina    Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        10.Jutta Ranta     Minette's Memory  Ratsastusseura Rusko ry

                                                             

        11.Alina Lehti     Pepileevi     Melkkilän Ratsastajat ry

  

        12. Martta Teuri Maagia Est  Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        13. Saga Melkkilä   Amigo    Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        14. Minna Hakala    Riipilän Tähti Suomenratsut  ry

                                                             

        15. Sanni Pahta     Gemstone      Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        16. Sofia Laakso    Imitus        Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        17. Suvi Kajanen    Naissance     Salo Riding Club ry            

                                                             

        18. Maria Salomaa   Gurija-Gucci  Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        19. Linda Määttänen Waluta       Salo Riding Club ry          

                                                             

        20. Reeta Partanen  Tummakukka    Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        21. Michaela Pertiö Broby Max     Billnäsin Ratsastajat ry

                                                             

        22.Lotta Ilola     Dandy         Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

        23. Pilvi Koskinen  Beauty        Melkkilän Ratsastajat ry

 

 

 

  Luokka 3 Helppo B, K.N.Special 2009         n. klo 13.45            

  13 lähtöä, 4 Sijoittuu.                                              

                                                             

      1.  Iitu-Olivia Laakkonen    Namanjana     Aktiivi Ratsastajat ry - Aktiv

                                                             

      2.  Oona Loimulahti   Perran Dancing Devil    Perniön Ratsastajat ry

                                                             

      3.  Martta Teuri    Maagia EST    Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

      4.  Katriina Koskinen   Broby Max     Billnäsin Ratsastajat ry

                                                             

      5.   Maria Salomaa   Gurija-Gucci  Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

      6.   Lotta Ilola     Dandy         Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

      7.   Mira Lehtinen   Diva          Kaarinan Urheiluratsastajat ry

                                                             

      8.   Aija Suvanto    Casper CaptainRatsastusseura MT-Team ry

                                                             

      9.   Janita Villa    Sannastina    Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

      10. Susanna Korventausta     Tummakukka    Melkkilän Ratsastajat ry

                                                             

       11.  Pilvi Koskinen    Beauty        Melkkilän Ratsastajat ry

 

       12. Linda Määttänen   Waluta  Salo Riding Club ry

                                                             

       13. Emilia Puro    Sonjan Siru    Salon Ratsastusseura ry