Lähtolistat 16.3.2014

15.3.2014

LÄHTÖLISTA  sunnuntai  16. maaliskuuta 2014 Klo 11:00   

 

Luokka 1 Estekorkeus 50 cm arv. A.1.0                  

6 lähtöä                                 

Luokan 1 arvioitu alkamisaika 11.05                                 

( Verryttely sitä ennen maneesissa)

 

1. Lotta Saarinen                  Imitus                (5)   Melkkilän Ratsastajat

2. Maria Salomaa                 Merata Magnus (18) Melkkilän Ratsastajat

3. Kristiina Kallioniemi         Pileen Hemmo  (1)   Melkkilän Ratsastajat

   VERRYTTELYTAUKO 15 MINUUTTIA                    

4. Eveliina Elo                       Lilli                   (3)   Melkkilän Ratsastajat

5. Janina Julin                       Pepileevi         (2)   Melkkilän Ratsastajat

6. Aada Poutanen                 Imitus              (4)   Melkkilän Ratsastajat

 

Luokka 2 Estekorkeus 65 cm arv. Ihanneaika             

4 lähtöä, 2 Sijoittuu.                                 

Luokan 2 arvioitu alkamisaika 12.00                                

 

1. Alina Lehti                         Tummakukka  (7)   Melkkilän Ratsastajat

2. Saga Melkkilä                    Amigo             (6)   Melkkilän Ratsastajat

3. Martta Teuri                       Maagia EST    (9)   Melkkilän Ratsastajat

4. Lotta Ilola                          Dandy              (8)   Melkkilän Ratsastajat

 

Luokka 3 Estekorkeus 75 cm arv. 367(A2/A2)             

15 lähtöä, 4 Sijoittuu.

Luokan 3 arvioitu alkamisaika 12.40                              

 

1. Maria Salomaa                 Amigo              (19) Melkkilän Ratsastajat

2. Marie Berner                    Jasmine           (14) Salon Ratsastusseura ry

3. Sanni Pahta                     Gemstone        (21) Melkkilän Ratsastajat

4. Tiia Nikkanen                    Pepileevi          (12) Melkkilän Ratsastajat

5. Anniina Cavonius             Don Nemo       (22) Salo Riding Club

6. Alina Lehti                        Tummakukka   (7)   Melkkilän Ratsastajat

7. Martta Teuri                      Maagia EST     (9)   Melkkilän Ratsastajat

8. Reeta Partanen               Kantri               (11)  Melkkilän Ratsastajat

   VERRYTTELYTAUKO 15 MINUUTTIA

9.  Pilvi Koskinen                 Beauty             (13)  Melkkilän Ratsastajat

10. Jenni Heikkilä                 Ritmika            (16)  Turun Seudun Ratsastajat

11. Eeva-Maria Niemi          Pileen Hemmo (10)  Melkkilän Ratsastajat

12. Maria Salomaa              Gurija Guggi     (20)  Melkkilän Ratsastajat

13. Leena-Maria Neuvonen Cigaro              (15)  Turun Seudun Ratsastajat

14. Inka Varjo                       Ramses IV      (17)  Turun Seudun Ratsastajat

15. Lotta Ilola                       Dandy              (8)   Melkkilän Ratsastajat

 

Luokka 4 Estekorkeus 90 cm arv. 367(A2/A2)             

5 lähtöä, 2 Sijoittuu.

Luokan 4 arvioitu alkamisaika 14.10                                 

 

1. Inka Varjo                         Ramses IV      (17) Turun Seudun Ratsastajat

2. Leena-Maria Neuvonen   Cigaro             (15) Turun Seudun Ratsastajat

3. Jenni Heikkilä                  Ritmika            (16) Turun Seudun Ratsastajat

4. Maria Salomaa               Gurija Guggi     (20) Melkkilän Ratsastajat

5. Marie Berner                  Jasmine            (14) Salon Ratsastusseura ry