Tulokset alue-estekilpailut 22.9.2013

22.9.2013

Kiitokset kaikille kilpailijoille ja toimihenkilöille!

Tulokset alue-estekilpalilut Sunnuntai 22.9.2013 klo 10 alkaen

 

Luokka 1, 70cm arv 367,1 (A2/A2)

8 lähtöä, 2 sijoittuu

             
             
1 Tiia Nikkanen   Pepileevi Melkkilän Ratsastajat ry 0  38,82 0
             
2 Jill Suominen   Rock´n Roll Dancer Kimitoöns Ryttare Rf 0  43,55 0
             
3 Sanni Pahta   Gemstone Melkkilän Ratsastajat ry 0 Hyl
             
4 Anna Silen   E. Kaunotar Väst-Nylands Ryttare Rf 4  53,52  
             
5 Reeta Partanen   La Alcarida Melkkilän Ratsastajat ry 4  70,19  
             
6 Hanna Asklöf   Ohana Domnhall Dash Salon Ratsastusseura ry 4  73,97  
             
7 Anni Huovinen   Ohana Chantal Wiurilan Hevosurheilijat ry Hyl  
             
7 Sophia Henelius   My Geordi Kimitoöns Ryttare Rf Hyl  

 

 

Luokka 2 80cm arv 367,1 (A2/A2) ,

8 lähtöä 2 sijoittuu

1 Jill Suominen Rock´n Roll Dancer Kimitoöns Ryttare Rf 0  32,85 0
           
2 Sophia Henelius My Geordi Kimitoöns Ryttare Rf 0  35,06 0
           
3 Outi Rintala Doyher Ruby Rose Salon Ratsastusseura ry 0  41,07 0
           
4 Pilvi Koskinen Mienchen Melkkilän Ratsastajat ry 4  43,13 0
           
5 Laura Sevelius Jasmin Du Rouet Kimitoöns Ryttare Rf 4  48,50 0
           
6 Reeta Partanen La Alcarida Melkkilän Ratsastajat ry 0 Hyl
           
7 Lotta Ilola Tummakukka Melkkilän Ratsastajat ry 4  47,97  
           
8 Roosa Leikkonen Pileen Hemmo Melkkilän Ratsastajat ry 8  67,74  

 

 

Luokka 3
   Alueluokka
   Lounais-Suomi

90 cm, arv. ihanneaika-arvostelu, avoin kaikille (8+8+2)(35,30,25,20,16,16... )

  Maksaneita ilmoittautuneita 18, lähtöjä 18, sijoittuu 5
 

 

1 35 Karhunen AnuCzerepa VALKÜR Mynämäki 0 96,44Tiedot
2 30 Leino EmmiKitty Katt SRS Salo 1 89,74Tiedot
3 25 Hägg Anna-MaijaBalt Hollywood MERATA Salo 2 86,89Tiedot
4 20 Melkkilä KatriinaMerassic Firouze MERATA Salo 3 83,07Tiedot
5 16 Puro EmiliaSonjan Siru SRS Salo 3 82,50Tiedot
6 0 Salomaa MariaGurija-Gucci MERATA Salo 3 81,79Tiedot
7 0 Kulmanen MariannaTexpress Twist VALKÜR Mynämäki 4 79,04Tiedot
8 0 Cavonius AnniinaDon Nemo SRS Salo 4 76,31Tiedot
9 0 Honkala JaninaClausen 3 Ki Ry Kemiönsaari 5 74,26Tiedot
10 0 Rintala OutiDoyher Ruby Rose SRS Salo 5 72,86Tiedot
11 0 Koskinen PilviMienchen MERATA Salo 6 85,01Tiedot
12 0 Laakso SofiaPileen Hemmo MERATA Salo 6 69,85Tiedot
13 0 Ilola CharlotteTummakukka MERATA Salo 7 111,12Tiedot
14 0 Silen AnnaAlexia II V-NR Raasepori 8 113,24Tiedot
15 0 Tsokkinen IdaTess II Ki Ry Kemiönsaari 8 77,76Tiedot
16 0 Ihalainen JennyHarma Jazz K-AR ry Salo 12 98,82Tiedot
17 0 Sevelius LauraJasmin Du Rouet Ki Ry Kemiönsaari Hylätty  Tiedot
17 0 Mäkelä PiritaQuarry's Hilanga K-AR ry Salo Hylätty  Tiedot
   

 

Luokka 4
   Alueluokka
   Lounais-Suomi

100 cm, arv. A 2.0, avoin kaikille (8+8+2)(40,35,30,25,20,16...)

  Maksaneita ilmoittautuneita 10, lähtöjä 10, sijoittuu 3

SijaPalkintoRatsastajaRatsuSeuraSeuran kotipaikka  
1 40 Salomaa MariaGurija-Gucci MERATA Salo 0 57,76Tiedot
2 35 Cavonius AnniinaDon Nemo SRS Salo 0 58,84Tiedot
3 30 Silen AnnaAlexia II V-NR Raasepori 0 61,76Tiedot
4 0 Förström FannyGemstone MERATA Salo 0 63,18Tiedot
5 0 Puro EmiliaSonjan Siru SRS Salo 0 66,84Tiedot
6 0 Karhunen AnuCzerepa VALKÜR Mynämäki 4 58,90Tiedot
7 0 Leino EmmiKitty Katt SRS Salo 4 61,16Tiedot
8 0 Honkala JaninaClausen 3 Ki Ry Kemiönsaari 5 81,48Tiedot
9 0 Kulmanen MariannaTexpress Twist VALKÜR Mynämäki 15 88,22Tiedot
10 0 Tsokkinen IdaTess II Ki Ry Kemiönsaari Hylätty  Tiedot