Tulokset Alue-estekilpailut 26.8.2012

26.8.2012

Kiitokset kaikille kilpailijoille ja talkoolaisille!!!

Tulokset alue-estekilpailut 26.8.2012 klo 10-15

 Luokka 1, seuraluokka

Sija   Ratsastaja Hevonen Seura Virhe Aika Virhe Aika
1   Micaela Heino Perran Dancing Queen Perniön Ratsastajat ry 0 45,53 0 26,85
2   Tiia Mäkinen Perran Dancing Devil Perniön Ratsastajat ry 0 47,15 0 27,03
3   Minna Reponen Perran Lady Of The Lake Perniön Ratsastajat ry 0 48,75 0 29,00
4   Veera Rousku Perran Morticia Perniön Ratsastajat ry 0 48,18 0 29,72
5   Alina Lehti Tummakukka Melkkilän Ratsastajat ry 0 47,62 0 33,12
6   Iida Hakanen Korlandos Melkkilän Ratsastajat ry 0 52,78 0 34,78
7   Sara Koivisto La Alcarida Melkkilän Ratsastajat ry 0 50,66 0 39,91
8   Laura Sevelius Valkenjaeger II Kimitoöns Ryttare Rf 0 51,66 0 48,82
9   Charlotte Ilola Tummakukka Melkkilän Ratsastajat ry 0 46,47 4 26,65
10   Nelli Snellman Perran Dancing Devil Perniön Ratsastajat ry 0 50,25 4 40,06
11   Pilvi Koskinen Mienchen Melkkilän Ratsastajat ry 0 43,94 4 45,66
12   Sofia Laakso Pileen Hemmo Melkkilän Ratsastajat ry 4 42,60    
13   Maria Salomaa Kantri Melkkilän Ratsastajat ry 4 46,22    
14   Tuuli Kiviluoma Perran Bucefalos Perniön Ratsastajat ry 4 61,54    
15   Tiia Nikkanen Pepileevi Melkkilän Ratsastajat ry 999 999,00    
15   Nelli Snellman Perran Cleopatra Perniön Ratsastajat ry 999 999,00    
15   Juha Reponen Mangan Rose 1807-E Perniön Ratsastajat ry 999 999,00    
ei lähde   Erja Nieminen Jussilan Heartbreaker Mynämäen Seudun Ratsastajat ry        
ei lähde   Maria Salomaa Lucky Melkkilän Ratsastajat ry        
ei lähde   Eveliina Eriksson Kantri Melkkilän Ratsastajat ry        

   

Luokka 2
   Alueluokka
   Lounais-Suomi

Prix de Agrimarket
90 cm, arv 367,1 (A2/A2), avoin kaikille (6+6+2)( 20, 17, 12, …)

 

Maksaneita ilmoittautuneita 17, lähtöjä 15, sijoittuu 4

 

Sija

Palkinto

Ratsastaja

Ratsu

Seura

Seuran kotipaikka

 

 

1

20

Rautiainen Nita

Perran King Of Heroes

PERRA

Salo

0

68,78

0

36,94

Tiedot

2

17

Laaksonen Esti

Flaming Ergalad 1876

TS Ratu

Lieto

0

71,10

0

42,00

Tiedot

3

12

Hakanen Iida

Korlandos

MERATA

Salo

0

67,65

0

42,06

Tiedot

4

12

Salo Emmu

Perran Morticia

PERRA

Salo

0

77,29

4

41,85

Tiedot

5

0

Murtola Jenna

Caballos Belladonna

NaR

Naantali

0

72,03

4

47,09

Tiedot

6

0

Kronberg Solveig

Perran Dancing Queen

PERRA

Salo

0

64,53

Hylätty

 

Tiedot

7

0

Koskinen Pilvi

Mienchen

MERATA

Salo

4

61,32

Tiedot

   

8

0

Ilola Charlotte

Pileen Hemmo

MERATA

Salo

4

63,00

Tiedot

   

9

0

Prykäri Amanda

Arioso's Boy

Ki Ry

Kemiönsaari

4

69,78

Tiedot

   

10

0

Salomaa Maria

Kantri

MERATA

Salo

8

71,96

Tiedot

   

11

0

Murtola Jenna

Dandy III

NaR

Naantali

8

79,91

Tiedot

   

12

0

Murtola Jenna

Cyrano de Bergerac

NaR

Naantali

Hylätty

 

Tiedot

   

12

0

Englund Saga

Carlsson Q

MERATA

Salo

Hylätty

 

Tiedot

   

12

0

Kovanen Riikka

Perran Bucefalos

PERRA

Salo

Hylätty

 

Tiedot

   

12

0

Kronberg Solveig

Perran Cleopatra

PERRA

Salo

Hylätty

 

Tiedot

   
 

0

Nieminen Erja

Jussilan Heartbreaker

MySeRa

Mynämäki

Tiedot

       
 

0

Timonen Riina

Mangan Rose 1807-E

PERRA

Salo

Tiedot

       

  

Luokka 3
   Alueluokka
   Lounais-Suomi

Prix de Mainosbrodeeraus
100 cm, arv. A 2.0 avoin kaikille (6+6+2)( 29, 20, 17, 12 …)

 

Maksaneita ilmoittautuneita 8, lähtöjä 8, sijoittuu 2

 

Sija

Palkinto

Ratsastaja

Ratsu

Seura

Seuran kotipaikka

 

 

1

29

Timonen Riina

Perran Lady Of The Lake

PERRA

Salo

0

60,32

Tiedot

2

20

Loisa Tiina

Gale

Ki Ry

Kemiönsaari

0

69,93

Tiedot

3

0

Sorri Iiris

Sebastian V

TUR

Turku

0

77,68

Tiedot

4

0

Prykäri Amanda

Arioso's Boy

Ki Ry

Kemiönsaari

0

80,03

Tiedot

5

0

Honkala Janina

Clausen 3

Ki Ry

Kemiönsaari

0

82,41

Tiedot

6

0

Rautiainen Nita

Perran King Of Heroes

PERRA

Salo

12

73,75

Tiedot

7

0

Rautiainen Nita

Munsboro Cecily

PERRA

Salo

Hylätty

 

Tiedot

7

0

Kämi Sanni

Agilo

MERATA

Salo

Hylätty

 

Tiedot

 

Luokka 4
   Alueluokka
   Lounais-Suomi

Prix de Staili
110 cm, arv. AM5 avoin kaikille. (6+6+2)( 37, 29, 20, 15, 12 … )

 

Maksaneita ilmoittautuneita 9, lähtöjä 8, sijoittuu 2

 

Sija

Palkinto

Ratsastaja

Ratsu

Seura

Seuran kotipaikka

 

 

1

37

Melkkilä Katriina

Acefekta

MERATA

Salo

0

77,28

4

43,87

Tiedot

2

29

Honkala Janina

Clausen 3

Ki Ry

Kemiönsaari

0

86,00

4

47,47

Tiedot

3

0

Loisa Tiina

Gale

Ki Ry

Kemiönsaari

0

76,56

8

44,10

Tiedot

4

0

Råberg Mathilda

Bettico

NeR

Sipoo

0

81,34

12

56,81

Tiedot

5

0

Karhumäki Ulla

Vanda's Iiris

MERATA

Salo

0

75,84

Hylätty

 

Tiedot

6

0

Kahila Tuukka

Uliosa E

SRS

Salo

4

77,38

Tiedot

   

7

0

Melkkilä Katriina

Zumba Chipinda

MERATA

Salo

8

80,22

Tiedot

   

8

0

Sorri Veera

Avenida 11

TUR

Turku

12

74,19

Tiedot

   
 

0

Rautiainen Nita

Munsboro Cecily

PERRA

Salo

Tiedot

       

 

Luokka 5
   Alueluokka
   Lounais-Suomi

Prix de Rautia
120cm arv. 367.1 (A2/A2) avoin kaikille. Luokka järjestetään jos osallistujia vähintään 5.
(6+6+2)(45, 37, 29, 20, 15, 12… )

 

Maksaneita ilmoittautuneita 3, lähtöjä 3, sijoittuu 1

 

Sija

Palkinto

Ratsastaja

Ratsu

Seura

Seuran kotipaikka

 

 

1

45

Melkkilä Katriina

La Alcarida

MERATA

Salo

0

87,25

7

57,28

Tiedot

2

0

Melkkilä Katriina

Acefekta

MERATA

Salo

8

81,84

Tiedot

   

3

0

Råberg Mathilda

Bettico

NeR

Sipoo

Hylätty

 

Tiedot