tulokset seurakoulukilpailut 30.10.2011

30.10.2011

Kiitos kaikille kilpailijoille, yleisölle ja toimihenkilöille.

Luokka 1 Iitun raviohjelma

 

1  NEA ISAKSSON   IMITUS     Melkkilän Ratsastajat ry       101p       63,13%

2  JANITA VILLA      LUONNON SUIKKU    Melkkilän Ratsastajat ry   100p  62,50%

3 MARTTA TEURI     NAAPILA NAVARRO   Melkkilän Ratsastajat ry    98p   61,25%

4  SAGA MELKKILÄ  AMIGO              Melkkilän Ratsastajat ry         95,5p  59,69%

5 MARTTA TEURI     VILTIN VIHU    Melkkilän Ratsastajat ry        95p     59,38%   

6 ANNA REPO       PEPI LEEVI       Melkkilän Ratsastajat ry         90,5p  56,56%

7  SIIRI MELKKILÄ    AMIGO        Melkkilän Ratsastajat ry           89p    55,63%

8 WILMA LINDQVIST  SILTASAAREN AIDA Melkkilän Ratsastajat 88,5p 55,31%    

 

Luokka 2 Helppo C:1

 

1 MIRA KARHUNEN  EDIA  Ratsastusseura Valkür ry 125 62,50 %
2 SARA KOIVISTO  PEPI LEEVI  MelkkilänRatsastajat ry 124,5 62,25%
3 SILJA ROURU  IMITUS  Melkkilän Ratsastajat ry 122 61,00%
4 ALINA LEHTI  PILEEN HEMMO  Melkkilän Ratsastajat ry 121 60,50%
5 PETRA KAUMI  KEHVELIX  Kuusiston Ratsastajat ry 120,5 60,25%
6 SANI HALONEN  ANGEL III  Auranmaan Ratsastajat ry 120 60,00%
7 VIIVI TIELINEN  FIRST DINERO  Melkkilän Ratsastajat ry 119,5 59,75%
8 SIRU JOHANSSON  BLUEBURY DAKAR  Kaarinan Kenttäratsastajat Kak 118 59,00%
9 MAARIT TEURI  VILTIN VIHU  Melkkilän Ratsastajat ry 114,5 57,25%
10 TARU KATAJAKOSKI  LUCKY  Melkkilän Ratsastajat ry 112 56,00%
11 KATRI PASANEN  GRAF FLAMMENMEER  Salon Ratsastusseura ry 111 55,50%
12 TEIJA KARJUNEN  LUONNON SUIKKU  Perniön Ratsastajat ry 110 55,00%
13 PILVI KOSKINEN  BRONZ  Melkkilän Ratsastajat ry 109 54,50%
14 JOHANNA SOILUVA  PIN ROCK´S DRAGONFLY  Salon Ratsastusseura ry 94 47,00%
15 LOTTA ILOLA  BRONZ  Melkkilän Ratsastajat ry kesk
Luokka 3 Helppo B,  K.N.Special 2009
1 ROOSA KATAJAKOSKI  LUCKY  Melkkilän Ratsastajat ry 149 59,60%
2 VIIVI TIELINEN  PREFEKT´S  Melkkilän Ratsastajat ry 134,5 53,80%
3 MARIA SALOMAA  COUNTESS  Melkkilän Ratsastajat ry 133 53,20%
 

Seuramestaruuden tilanne kouluosakilpailun jälkeen:

1. Sara Koivisto          Pepileevi       

2. Silja Rouru              Imitus     

3. Alina Lehti               Pileen Hemmo

4. Pilvi Koskinen          Bronz

5. Maria Salomaa        Countess