Lähtölistat seuraestekilpailut 9.10.2011

7.10.2011

Luokka 1, klo 11.00   NallekarhuCup /Tehtäväluokka  avoin       a)talutettaville ratsukoille b)yksin ratsastaville, 10v.  ja sitä nuoremmille, ei esteitä

Alkamisaika n. klo 11.00 

 

1 a) ei ilmoittautuneita

 

1 b)

      1 Helmi Vainio         Bronz                     Melkkilän Ratsastajat ry 
2 Matilda Piispa      Siltasaaren Aida     Melkkilän Ratsastajat ry 
3 Martta Teuri         Naapila Navarro     Melkkilän Ratsastajat ry 
4 Mia Mabbott         HL Azur "Elliot"      Salon Ratsastusseura ry

 
5 Jenna Jäntti         Jumping Jelly          Melkkilän Ratsastajat ry 
6 Aada Poutanen   Imitus                     Melkkilän Ratsastajat ry 
7 Alina Piispa          Bronz                     Melkkilän Ratsastajat ry 
8 Saara Vainio        Siltasaaren Aida     Melkkilän Ratsastajat ry 

 

Luokka 2    40/60cm  A.2.0 valitse korkeus, avoin ratsukoille joilla ei ole sijoitusta 70cm tai sitä korkeammalla tasolla

 

Alkamisaika n. klo 12.00

 

40cm

      1 Saga Melkkilä        Pileen-Hemmo      Melkkilän Ratsastajat ry 
2 Jonna Flink            Bronz                     Melkkilän Ratsastajat ry 
3 Anna Repo             Pepileevi                Melkkilän Ratsastajat ry 
4 Lotta Aaltonen       Mienchen               Melkkilän Ratsastajat ry 
5 Tuuli Kiviluoma       Perran Caramba    Perniön Ratsastajat ry

 
6 Annina Puro          Sonjan Siru            Salon Ratsastusseura ry 
7 Jenny Ihalainen    HL Azur "Elliot"    Kulta-Ahon Ratsastajat ry 
8 Jenna Jäntti           Jumping Jelly         Melkkilän Ratsastajat ry 
9 Siiri Melkkilä           Pileen-Hemmo       Melkkilän Ratsastajat ry 
10 Nea Isaksson       Bronz                 Melkkilän Ratsastajat ry 

      

60cm

      11 Liisa-Kaisa Pajula   Perran Cleopatra  Perniön Ratsastajat ry 
12 Nona Haasnoot   Perran Charmtroll    Perniön Ratsastajat ry 
13 Nora Lehtopuro   Perran Bucefalos    Perniön Ratsastajat ry 
14 Venla Vanakoski Perran Dancing Devil Perniön Ratsastajat ry 
15 Emilia Lindholm      Imitus                  Melkkilän Ratsastajat ry

 
16 Juha Reponen       Perran Morticia      Perniön Ratsastajat ry 
17 Martta Teuri          Viltin Vihu             Melkkilän Ratsastajat ry 
18 Minna Reponen Perran DancingQueen PerniönRatsastajat ry 
19 Solveig Kronberg  Perran Cleopatra   Perniön Ratsastajat ry 

 

Luokka 3    70/80cm 367,1 (A2/A2) valitse korkeus, avoin kaikille.

 

Alkamisaika n. klo 13.20

 

 

70cm

      1 Pilvi Koskinen          Finesse               Melkkilän Ratsastajat ry 
2 Veera Rousku   Perran King of Heroes Perniön Ratsastajat ry 
3 Lotta Isaksson      Tummakukka        Melkkilän Ratsastajat ry 
4 Elli Repo                Pepileevi              Melkkilän Ratsastajat ry 
5 Alina Lehti             Countess             Melkkilän Ratsastajat ry

 
6 Tiia Nikkanen        Dona Vega           Melkkilän Ratsastajat ry 
7 Ira Niemistö       Perran Charmtroll     Perniön Ratsastajat ry 
8 Sara Koivisto         La Alcarida           Melkkilän Ratsastajat ry 
9 Riikka Kovanen    Perran Bucefalos     Perniön Ratsastajat ry 
10 Sofia Laakso       Finesse                 Melkkilän Ratsastajat ry 

80cm

      11 Camilla Troberg   Gemstone            Melkkilän Ratsastajat ry 
12 Suvi Leinonen      Waikiki                 Melkkilän Ratsastajat ry 
13 Jenna Kämi           Agilo                    Melkkilän Ratsastajat ry 
14 Satu Lindegren     Hugben               Melkkilän Ratsastajat ry 
15 Maija Haavisto      Lekonta               Melkkilän Ratsastajat ry

      16 Senni Vilander      Pyry Waan      Ratsastusseura MT-Team ry 

      17 Anni Kivelä           Hawana II            Paimion Ratsastajat ry 


18 Matti Mahosenaho Nolana Paradoxa    Ypäjän Ratsastajat ry 
19 Laura Sevelius    Thorsmosegårds Rigtze     Kisor Ryttare Rf 
20 Pauliina Hokuni     Callahan        Paraisten Ratsastusseura ry 
21 Serja Flythström    Chamanky          Lohjan Ratsastajat ry 
22 Riikka Laaksonen    M.H. Amos        Paimion Ratsastajat ry

      23 Mira Mahosenaho    Lady Wind   Ratsastusseura MT-Team ry 
24 Janina Leppänen     Capuccino          Lohjan Ratsastajat ry

 
25 Riina Timonen  Perran Dancing Queen Perniön Ratsastajat ry 
26 Chrysanthi Spinou   Perran Morticia     Perniön Ratsastajat ry 
27 Eveliina Eriksson        Mienchen        Melkkilän Ratsastajat ry 
28 Minja Kyyrönen      Perran Caramba    Perniön Ratsastajat ry 
29 Tiia Mäkinen     Perran Dancing Devil   Perniön Ratsastajat ry 
30 Lotta Ilola       Tummakukka              Melkkilän Ratsastajat ry 
31 Nita Rautiainen Perran King of Heroes Perniön Ratsastajatry 

 

Luokka 4    90/100cm 367,1 (A2/A2) valitse korkeus,         avoin kaikille

 

Alkamisaika n. klo 15.15

 

90cm

      1 Emilia Puro        Sonjan Siru          Salon Ratsastusseura ry 
2 Katri Pasanen    Graf Flammenmeer Salon Ratsastusseura ry 
3 Maria Salomaa   Countess              Melkkilän Ratsastajat ry 
4 Camilla Troberg  Gemstone             Melkkilän Ratsastajat ry 
5 Suvi Leinonen     Waikiki                 Melkkilän Ratsastajat ry 
6 Sanni Kämi          Agilo                    Melkkilän Ratsastajat ry 
7 Jenna-Julia Rissanen   Hugben       Melkkilän Ratsastajat ry

 
8 Maija Haavisto     Lekonta              Melkkilän Ratsastajat ry 
9 Senni Vilander     Pyry Waan         Ratsastusseura MT-Team ry 
10 Anni Kivelä        Hawana II          Paimion Ratsastajat ry 
11 Matti Mahosenaho Nolana Paradoxa  Ypäjän Ratsastajat ry 
12 Laura Sevelius   Thorsmosegårds Rigtze     Kisor Ryttare Rf 
13 Pauliina Hokuni    Callahan         Paraisten Ratsastusseura ry 
14 Serja Flythström   Chamanky      Lohjan Ratsastajat ry 

      15 Salla Salminen      M.H. Amos      Paimion Ratsastajat ry 

100cm

      16 Saga Englund       Carlsson Q     Melkkilän Ratsastajat ry 
17 Mira Mahosenaho Lady Wind     Ratsastusseura MT-Team ry 
18 Janina Leppänen   Capuccino     Lohjan Ratsastajat ry 


 

Huom!  Lisäämme luokkien arvioidut alkamisajat lauantaina, kun näemme ulkokentän kunnon. Mikäli on kovin sateista ja märkää, kilpailut ja verryttelyt ratsastetaan maneesissa.