Harjoituskoulukilpailut 3.4.2011, lähtölistat

1.4.2011

Sähköpostin toimimattomuuden vuoksi, pieniä muutoksia lähtölistoissa!

Harjoituskoulukilpailut  sunnuntaina 3.4.2011 

Jos olet yrittänyt ilmoittautua sähköpostitse, etkä löydä itseäsi listoista, ilmoittaudu lauantai illan aikana tekstiviestillä numeroon 040 555 9789. Lisäämme sinut lähtölistaan.

Sähköposti ei ole toiminut, emmekä päässeet sinne itsekään sisään! Pahoittelemme näitä teknisiä ongelmia.

                        

Luokka  1,  Iitun raviohjelma , Luokka alkaa klo 10.00

1    10.00   SAGA MELKKILÄ  SILTASAAREN AIDA    Melkkilän Ratsastajat              

2                MARTTA TEURI    NAAPILA NAVARRO    Melkkilän Ratsastajat              

3                ROSA MOUKOLAINEN      COUNTESS    Melkkilän Ratsastajat              

4                ELLI REPO          KANTRI                      Melkkilän Ratsastajat              

TAUKO              15 MINUUTTIA                                                        

5   10.30    SIIRI MELKKILÄ       IMITUS                 Melkkilän Ratsastajat              

6                ANNA REPO     SILTASAAREN AIDA       Melkkilän Ratsastajat              

7                MARTTA TEURI        VILTIN VIHU          Melkkilän Ratsastajat              

 

Luokka 2 He C:1 ,  Luokka alkaa  n.11.10

1   11.10     SAGA ENGLUND       CARLSSON Q     Melkkilän Ratsastajat 

2                  SILJA ROURU           TUMMAKUKKA     Melkkilän Ratsastajat              

3                  LAURA TUOMINEN    VISTORI             Kulta-Ahon Ratsastajat ry      

4                 VIOLA MOUKOLAINEN   IMITUS           Melkkilän Ratsastajat              

5                 LOTTA ISAKSSON        FINESSE           Melkkilän Ratsastajat  

6                 JANITA VILLA             SANNASTIINA     Melkkilän Ratsastajat

TAUKO              20 MINUUTTIA                                                        

7    12.06    MAARIT TEURI        VILTIN VIHU          Melkkilän Ratsastajat              

8                 MAIJA HAAVISTO    GURIJA CUCCI       Melkkilän Ratsastajat              

9                 VIIVI TIELINEN       PREFEKT´S           Melkkilän Ratsastajat              

10                EIJA ETU-SEPPÄLÄ     E.V. HALLA       Salon Ratsastusseura ry         

11               SANNI KÄMI             PEPILEEVI         Melkkilän Ratsastajat

12               ELLI MIKKOLA         PATRIOT              Salon Ratsastusseura ry  

 

Luokka 3, K.N. Special 2009, Luokka alkaa n 13.00

Luokka on samalla Seuran Lukner Trofe- osakilpailu.

 

1   13.00  JENNA RISSANEN     FATA MORGANA II   Melkkilän Ratsastajat              

2              MIIA LINDGREN       SENATOR VAN DE BRANDKREEK   SRS                             

3              MAIJA HAAVISTO     GURIJA CUCCI         Melkkilän Ratsastajat              

4              VIIVI TIELINEN       PREFEKT´S              Melkkilän Ratsastajat              

TAUKO              25 MINUUTTIA                                                        

5  13.45   LAURA SEVELIUS    FLAMING SMILING QUEEN    Ki-Ry                    

6              ANNA SILEN           NÄSE CURIOSO        Väst-Nylands Ryttare              

7             ROOSA KATAJAKOSKI     PEPILEEVI         Melkkilän Ratsastajat