13.3.2011 Seura estekilpailujen lähtölistat

11.3.2011

Luokka 1, 40cm, Ristikko, arv. A.2.0, avoin aloitteleville kilpailijoille

LUOKKA ALKAA 11.0

 
1  LOTTA RIETZ                BRONZ                    Melkkilän Ratsastajat 
2  ANNA REPO                  PEPILEEVI              Melkkilän Ratsastajat 
3  JENNA JÄNTTI               PILEENHEMMO        Melkkilän Ratsastajat 
4  VEERA VÄLIMÄKI  GOLDENCOAST EARL ROSE Kaarinan Kenttäratsastajat Kak
               TAUKO  
5 JASMIN ENGBLOM         TIN PAN ALLEY         Melkkilän Ratsastajat 
6 SAGA MELKKILÄ            MIENCHEN               Melkkilän Ratsastajat 
7 NITA RAUTIAINEN         PERRAN KING OF HEROES     Perniön Ratsastajat 
8 LOTTA AALTONEN         BRONZ                      Melkkilän Ratsastajat 

9 MARTTA TEURI              VILTIN VIHU              Melkkilän Ratsastajat

Luokka 2, 55cm, arv. 367.1, Avoin kokemattomille ratsukoille

Luokan arvioitu alkamisaika n 12.00 

1  LOTTA ISAKSSON             IMITUS                      Melkkilän Ratsastajat 
2  VEERA VÄLIMÄKI GOLDENCOAST EARL ROSE  Kaarinan Kenttäratsastajat Kak 
3  JASMIN ENGBLOM            TIN PAN ALLEY           Melkkilän Ratsastajat 
4  NITA RAUTIAINEN            PERRAN KING OF HEROES         Perniön Ratsastajat 
5  ELLI REPO                       PEPILEEVI                  Melkkilän Ratsastajat 
                        TAUKO 
6  ROSA MOUKOLAINEN       MIENCHEN                 Melkkilän Ratsastajat 
7  JENNA KÄMI                     AGILO                         Melkkilän Ratsastajat 
8  EMMA HENELIUS              LISBYAN TRAPPER       Kimitoöns Ryttare 
9 SINI HÖRKKÖ                   CHALLENGER           Kaarinan Kenttäratsastajat Kak 
10 VIOLA MOUKOLAINEN     IMITUS                          Melkkilän Ratsastajat 

Luokka 3, 70 cm arv, 367.1

Luokan arvioitu alkamisaika n 13.15

1 SOFIA LAAKSO             TUMMAKUKKA                        Melkkilän Ratsastajat 
2 ALINA LEHTI                 PILEENHEMMO                      Melkkilän Ratsastajat 
3 PILVI KOSKINEN           FINESSE                                Melkkilän Ratsastajat 
4 SINI HÖRKKÖ               CHALLENGER               Kaarinan Kenttäratsastajat Kak 
            TAUKO  
5 EMMA HENELIUS           LISBYAN TRAPPER                 Kimitoöns Ryttare 
6 SANNI KÄMI                  AGILO                                   Melkkilän Ratsastajat 
7 LOTTA ILOLA                TUMMAKUKKA                        Melkkilän Ratsastajat 
8 FANNY OKSANEN          CORADO                                Salon Ratsastusseura ry 

LUOKKA 4 85/90/95cm, arv 367.1. Luokka on samalla järjestävän seuran Hevoshullu Power-Cup karsinta

Luokan arvioitu alkamisaika n 14.15

1 MARIA SALOMAA     (85CM)    COUNTESS                 Melkkilän Ratsastajat 
2 MAIJA VASANKARI   (85CM)    GURIJA CUCCI            Melkkilän Ratsastajat 
3 FANNY OKSANEN     (90CM)   CORADO (ISO PONI)    Salon Ratsastusseura ry 

KILPAILUT ALKAVAT KLO 11.00. MUIDEN LUOKKIEN ARVIOIDUT ALKAMISAJAT ILMOITETAAN LAUANTAIN AIKANA!