Lähtölistat 10.10.2010

9.10.2010

LUOKKA 1         50-60CM arv A 1.0 Avoin ratsukoille jotka eivät ole sijoittuneet 70cm tai sitä korkeammissa luokissa. Luokka on samalla C-merkin estekoe.

 

Alkaa klo 11.00

 

1   PÄIVI PALTOLA               VIHURIN PURJE          Wiurilan Hevosurheilijat ry    

2   NOORA TSURKKA            LIZZY                         Salon Ratsastusseura ry         

3   KATRI KYLÄKOSKI           BETTINA                    Salon Ratsastusseura ry         

4   NELLI KALEVA                 PILEEN HEMMO         Melkkilän Ratsastajat              

5   SOPHIA HENELIUS          TUTTI-FRUTTI            Kimitoöns Ryttare                     

6   SANNI KÄMI                    IMITUS                      Salon Ratsastusseura ry         

7   EMMA HENELIUS             LISBRYAN TRAPPER   Kimitoöns Ryttare                     

8   IIRIS PEKONIEMI            VILLI-JENKA              Salon Ratsastusseura ry         

9   JANITA VILLA                  SANNASTINA             Melkkilän Ratsastajat              

10   JENNA KÄMI                  MIENCHEN                Melkkilän Ratsastajat              

11   HANNA KOLI                 TUMMAKUKKA            Melkkilän Ratsastajat              

12   ELLI REPO                    PEPILEEVI                Melkkilän Rats astajat              

13   LOTTA ILOLA                BRONZ                      Melkkilän Ratsastajat              

14   MARTTA TEURI              VILTIN VIHU             Melkkilän Ratsastajat              

15   PILVI KOSKINEN           FINESSE                  Melkkilän Ratsastajat              

16  TIIA NIKKANEN              PILEEN HEMMO        Melkkilän Ratsastajat              

17  SOFIA LAAKSO              IMITUS                      Melkkilän Ratsastajat

 

Luokka 2           75cm  arv 357,1 (A2/A2)   avoin ratsukoille, jotka eivät ole sijoittuneet 80cm tai sitä korkeammissa luokissa.

Alkaa n. klo 12.15

 

1    KIARA HERRANEN            SMULAN            Wiurilan Hevosurheilijat ry    

2    EMMA HENELIUS             LISBRYAN TRAPPER  Kimitoöns Ryttare                     

3    EMILIA PURO                  SONJAN SIRU      Salon Ratsastusseura ry         

4   JOSEFIINA VIRTANEN      DALGÅRDENS ROCKI Someron Ratsastajat               

5   SILJA ROURU                  PEPILEEVI             Melkkilän Ratsastajat              

6   ALINA LEHTI                   MIENCHEN             Melkkilän Ratsastajat              

7   VARPU HEISTOLA            LIZZY                     Salon Ratsastusseura ry         

8    SARA KOIVISTO               KARFIOL KS       Melkkilän Ratsastajat              

9   SATU LINDEGREN            HUGBEN                Melkkilän Ratsastajat              

10 PAAVO NIEMINEN            TUMMAKUKKA       Melkkilän Ratsastajat              

11 IIDA HAKANEN                 SUNNY SATURDAY   Melkkilän Ratsastajat              

12 MARIA SALOMAA              COUNTESS            Melkkilän Ratsastajat              

 

 

Luokka 3           90cm, arv 367,1 (A2/A2) avoin kaikille

Alkaa n. klo 13.15

 

1   FANNY FÖRSTRÖM        KARFIOL KS         Melkkilän Ratsastajat              

2   SATU LINDEGREN         HUGBEN              Melkkilän Ratsastajat              

3   SAGA ENGLUND            CARLSSON Q       Helsingin Ratsastajat               

4   JOSEFIINA VIRTANEN   DALGÅRDENS ROCKI   Someron Ratsastajat               

5   JENNA-JULIA RISSANEN  FATA MORGANA II     Melkkilän Ratsastajat              

6  JENNA KURPPA              TOMM                          Salon Ratsastusseura ry         

7  RIINA-MARIA RISSANEN  FINESSE                     Melkkilän Ratsastajat              

8  SARAH HYYTIÄINEN       COUNTESS                   Melkkilän Ratsastajat              

9  FANNY FÖRSTRÖM         CANDELORA                 Melkkilän Ratsastajat

 

Luokka 4           Tehtäväluokka;  puomeja, pujottelua, mahd 1-2 ristikkoestettä. Avoin ratsastajille, jotka eivät ole kilpailleet esteillä.

Alkaa n. klo 14.15

 

1   IONA MACGILL      MIENCHEN              Melkkilän Ratsastajat              

2   JENNA JÄNTTI        PILEEN HEMMO      Melkkilän Ratsastajat              

3   LOTTA RIETZ         TUMMAKUKKA         Melkkilän Ratsastajat              

4   SAGA MELKKILÄ    IMITUS                    Melkkilän Ratsastajat              

5   SIIRI MELKKILÄ    BRONZ                    Melkkilän Ratsastajat              

6   ANNA REPO          PEPILEEVI               Melkkilän Ratsastajat              

7   LOTTA AALTONEN  MIENCHEN             Melkkilän Ratsastajat  

Huom. Luokkien arvioidut alkamisajat luokkaa I lukuunottamatta ovat ohjeellisia ja saattavat poiketa arviosta suuntaan tai toiseen.