Lähtöjärjestys 15.11.2009

13.11.2009

LÄHTÖLISTAT 15.11.2009

 

LUOKKA I, 40 cm, ristikko, arv. A 1.0, n. 10.00

 

1.                   Anna Repo                         Siltasaaren Aida                 MeRaTa

2.                   Tiia Nikkanen                     Pileen Hemmo                    MeRaTa

3.                   Pinja Kankare                     Alfa                                    WiuHu

4.                   Elli Repo                             Imitus                                 MeRaTa

 

5.                   Martta Teuri                        Viltin Vihu                         MeRaTa

6.                   Wilma Haapanen                Daylight                              SRS

7.                   Lotta Isaksson                    Bronz                                  MeRaTa

8.                   Jasmin Engblom                 Siltasaaren Aida                 MeRaTa

 

LUOKKA II, 60 cm, arv. 367.1, (A2/A2), n. 11.15

 

1.                   Suvi Leinonen                    V.V. Nora                           MeRaTa

2.                   Lotta Ilola                           Imitus                                 MeRaTa

3.                   Wilma Haapanen                Daylight                              SRS

4.                   Päivi Kankare                     Alfa                                    WiuHu

5.                   Janina Lindström                Perran Afrodite                  PerRa

6.                   Suna Pala                            Perran Bucefalos                PerRa

7.                   Iida Hakanen                                            Sunny Saturday                  MeRaTa

 

8.                   Suvi Tuomela                      Perran Caramba                  PerRa

9.                   Pilvi Koskinen                    Mienchen                            MeRaTa

10.                 Ulla Karhumäki                  Huiskeen Tähti                   MeRaTa

11.                 Laura Jokinen                     Jam Session                        SRS

12.                 Emilia Puro                         Sonjan Siru                         SRS

13.                 Camilla Siliämaa                 Altair                                  SRS

 

 

LUOKKA III, 75 CM, arv. 367,1 (A2/A2), n.12.30

 

1.                   Minja Peltolehto                Perran Caramba                  PerRa

2.                   Elli Mikkola                        Hopian Helmi                     SRS

3.                   Miia Lindgren                     Sirun Akilleus                     SRS

4.                   Ilona Hohenthal                  Perran Bucefalos                PerRa

5.                   Sara-Maria Ikonen              Perran Dancing Devil         PerRa

6.                   Laura Jokinen                     Jam Session                        SRS

 

7.                   Iida Hakanen                                            Sunny Saturday                  MeRaTa

8.                   Eveliina Eriksson                Pepileevi                             MeRaTa

9.                   Päivi Kankare                     Alfa                                    WiuHu

10.                 Riina Rissanen                    Finesse                                MeRaTa

11.                 Ulla Karhumäki                  Huiskeen Tähti                   MeRaTa

12.                 Jenna Rissanen                   Tummakukka                      MeRaTa

13.                 Kiia Lindgren                      Sirun Akilleus                      SRS

13.                 Jenni Pyykkö                                            Mienchen                            MeRaTa

13.                 Jenna Kurppa                      Tomm                                  SRS

14.                 Liina Kiiskinen                   Milenan Temuli                   MeR

15.                 Santeri Ahvanainen            Minipertti                            SRS

16.                 Emma af Björksten             Newston                             SRS

17.                 Anna Silen                          Simmu                                MeRaTa

 

18.                 Hanna Koli                         Woolpacks Sweetie Pie      SRS

19.                 Sissel Juslin                         Parera                                  HRS

20.                 Saga Englund                     Carlsson                              KRG

21.                 Maria Salomaa                    Tummakukka                      MeRaTa

22.                 Ada Förström                     Pileen Hemmo                    MeRaTa

23.                 Hannu Ahvanainen             Domino                               SRS

24.                 Alina Lehti                          Pileen Hemmo                    MeRaTa

 

 

LUOKKA IV, 90 cm, arv. AM 5 n. 14.40.

 

1.                   Julia Engblom                     Jack of Clubs                      MeRaTa

2.                   Chrysanthi Spinou              Perran Dancing Devil         PerRa

3.                   Jenna Kurppa                      Tomm                                 SRS

4.                   Hanna Koli                         Woolpacks Sweetie Pie      SRS

5.                   Saga Englund                     Carlsson                              HRS

6.                   Liina Kiiskinen                   Milenan Temuli                   MeR

7.                   Sissel Juslin                         Parera                                  KRG

8.                   Santeri Ahvanainen            Minipertti                            SRS

 

 

LUOKKIEN ALKAMISAJAT OVAT OHJEELLISIA JA JÄRJESTÄJÄ PIDÄTTÄÄ OIKEUDEN MUUTTAA NIITÄ, MIKÄLI RATSASTAJAMÄÄRISSÄ TULEE MUUTOKSIA.

 

MeRaTan omat ratsastajat huom! Esterata rakennetaan lauantaina klo 5.30 alkaen.