Tulokset 15.4.2007

16.4.2007

TULOKSET MELKKILÄN RATSASTAJIEN SEURAKOULUKILPAILUISTA 15.4.2007

 

LUOKKA I, B-MERKIN KOULUKOE

 

1)      Linnea Förström – Gemstone, MeRaTa, 146 p.2) Anna Silen – Szwarc, MeRaTa, 144 p, 3) Saana Lehtonen – Bronz, MeRaTa, 134 p, 4) Roosa Katajakoski – Axl Dietlinde, MeRaTa, 132 p, 5) Anni Nieminen – Pileen Hemmo, MeRaTa, 121 p.

 

5 lähti, 2 sijoittui.

 

LUOKKA II, HELPPO C:1

 

1)      Anna Silen – Szwarc, MeRaTa, 126 p. 2) Chrysanthi Spinou – Foppe,  PerRa, 122 p. 3) Ulla Karhumäki – Marshlands Gupsy Queen, MeRaTa, 121 p. 4) Outi Rintala – Vasar Poik, SRS, 120 p. 5) Veera Soini – Pärla II, PerRa, 116 p. 6) Noora Herranen – Perran Dancing Devil, PerRa, 114 p. 7) Jenna Saloranta – Arthur Rotter, MeR, 113 p. 7) niina Terävesi – Foppe, PerRa, 113 p. 9)Niina Terävesi- Charmntroll, PerRa, 112 p. 10) Anna Silen – Alexander Katt, MeRaTa, 111 p. 11) Anna-maija Hägg – Libeka, MeRaTa, 110 p. 11) 11) Ilona Saari – Axl Dietlinde, MeRaTa, 110 p. 11) Robin Lumme – America, SRS, 110 p. 14) Amalia Öster- Mangan Rose, PerRa, 108 p. 15) Hanna Apaja – Perran Caramba, PerRa, 107 p. 16) Sanni Björklund – Pärla II, PerRa, 106 p.16) Emmi Valla – Perran Afrodite, PerRa, 106 p.18) Chrysanthi Spinou – Perran Dancing Devil, PerRa, 105 p. 19) Kati Laakkonen – Parm, SRS, 99 p. 20)Elina Hannila – Imitus, MeRaTa, 98 p. 21) Minja Peltolehto – Perran Caramba, PerRa, 96 p. 22) Salli Soini – Volna, PerRa, 92 p. 23) Anni Nieminen – Happy Finn, MeRaTa, 88 p.

 

LUOKKA III, KN-SPECIAL

 

1)      Anna-Maija Hägg – Balt Hollywood, MeRaTa, 171 p. 2) Jaana Lumme – America, SRS, 163 p. 3) Marina Kallioniemi – Boss, MeRaTa, 161 p. 4) Anne Kivijärvi – Receda, MeR, 160 p. 5) Annika Koivula – Rusthållets Cassandra, MeR, 147 p. 6) Niina Soininen – Omega, MeRaTa, 139 p. 7) Julia Engblom – Jack of  Clubs, MeRaTa, 138 p. 8) Amalia Öster, Mangan Rose, PerRa, 137 p. 8) Linnea Förström – Ruskelan Haj-Feng, MeRaTa, 137 p. 10) Anna Silen- Alexander Katt, MeRaTa, 132 p. 10) Ulla Karhumäki – Marshlands Gupsy Queen, MaRaTa, 132 p.

 

Melkkilän Ratsastajien junioriseuramestari ja Luckner Trofe- kilpailun voittaja 2007 on Julia Engblom- Jack of Clubs.

 

Muita Melkkilän Ratsastajien kilpailutuloksia viikonlopulta:

Kaarinan Kenttäratsastajien alue-estekilpailut:

90 cm: 1) Anna-Maija Hägg – Balt Hollywood, 6) Jenni Engblom – Conchita, 28 kilpailijaa.

100 cm: 1) Anna-maija Hägg- Balt Hollywood. 20 kilpailijaa.

Lahti, kansalliset estekilpailut:

110 cm, ponit: 7) Katriina Melkkilä – Finesse, 29 kilpailijaa.

110 cm, alueluokka: 12) Katriina Melkkilä – Pedro VII, 53 kilpailijaa.